Kontaktuppgifter

Teampac Oy
Dunkavägen 4
07880 LILJENDAL
FINLAND

tfn +358 19 521 1800
fax +358 19 521 1852
info@teampac.fi

Vårt lager har öppet mån–tors kl. 7–15 och fre kl. 7–14.

 

Försäljning

Hur kan vi hjälpa dig? Hos oss jobbar branschens toppexpertis som ser kunden som nummer ett. Du kan nå oss på +358 19 521 1800 eller: info@teampac.fi

Anna Lill-Smeds
Carl Fagerudd
Account Manager
+358 40 565 5150
carl.fagerudd@teampac.fi
Antti Huomo
Account Manager
+358 40 562 8706
antti.huomo@teampac.fi
Anna Lill-Smeds
Account Manager
+358 44 362 8686
anna.lill-smeds@teampac.fi


Elina Seiro
Elina Seiro
Account Manager
+358 50 518 7593
elina.seiro@teampac.fi
Camilla Sivén
Sales Support
+358 19 521 1835
camilla.siven@teampac.fi
Lisbeth Trygg-Johansson
Sales Support
+358 19 521 1836
+358 40 831 4950
lisbeth.trygg-johansson@teampac.fi

Annan personal



Jesse Arjaluoto
Quality Manager
+358 19 521 1820
+358 40 764 1479
jesse.arjaluoto@teampac.fi
Marjut Kamppinen
Product Development Manager
+358 19 521 1826
+358 50 388 8460
marjut.kamppinen
@teampac.fi


Riitta Timonen
Purchasing
+358 19 521 1827
+358 40 581 9366
riitta.timonen@teampac.fi
Tina Markusas
Purchasing
+358 19 521 1834
+358 400 867 981
tina.markusas@teampac.fi


Aleksi KyröTaina Vaahtera
Susanne Ståhlström
Financial
susanne.stahlstrom@teampac.fi
Aleksi Kyrö
Production Manager
+358 40 670 1909
aleksi.kyro@teampac.fi
Taina Vaahtera
Supervision of Work
taina.vaahtera@teampac.fi


Torolf Antas
Torolf Antas
Maintenance
+358 40 624 16 81
torolf.antas@teampac.fi


Ledningen och styrelsen


Jyri TemonenPerttu Valaja
Jyri Temonen
CEO
+358 400 620 974
jyri.temonen@teampac.fi
Perttu Valaja
Majority Owner
Member of the Board of Directors

perttu.valaja@teampac.fi
Robert Sandström
Chairman of the Board of Directors
robert.sandstrom@teampac.fi