Kontaktuppgifter

Teampac Oy
Dunkavägen 4
07880 LILJENDAL
FINLAND

tfn +358 19 521 1800
fax +358 19 521 1852
info@teampac.fi

Vårt lager har öppet mån–tors kl. 7–15 och fre kl. 7–14.

 

Försäljning

Hur kan vi hjälpa dig? Hos oss jobbar branschens toppexpertis som ser kunden som nummer ett. Du kan nå oss på +358 19 521 1800 eller: info@teampac.fi

Carl Fagerudd
Sales Director
+358 19 521 1825
+358 40 565 5150
carl.fagerudd@teampac.fi
Antti Huomo
Sales
+358 19 521 1822
+358 40 562 8706
antti.huomo@teampac.fi
Jukka Matikka
Sales
+358 40 849 7479
jukka.matikka@teampac.fi


Camilla Sivén
Sales Support
+358 19 521 1835
camilla.siven@teampac.fi
Lisbeth Trygg-Johansson
Sales Support
+358 19 521 1836
+358 40 831 4950
lisbeth.trygg-
johansson@teampac.fi


Elina SeiroAnna Lill-Smeds
Elina Seiro
Account Manager
+358 50 518 7593
elina.seiro@teampac.fi
Anna Lill-Smeds
Account Manager
+358 44 362 8686
anna.lill-smeds@teampac.fi