Yhteystiedot

Teampac Oy
Dunkatie 4
07880 LILJENDAL
FINLAND

puhelin +358 19 521 1800
faksi +358 19 521 1852
info@teampac.fi

Varastomme on auki ma-to klo 7-15 ja pe klo 7-14.

 

Myynti

Kuinka voimme auttaa? Meillä työskentelee alansa vahvoja ammattilaisia, joille asiakas on ykkönen. Meidät tavoitat puhelimitse +358 19 521 1800 ja sähköpostilla info@teampac.fi

Carl Fagerudd
Asiakkuuspäällikkö
+358 40 565 5150
carl.fagerudd@teampac.fi
Antti Huomo
Asiakkuuspäällikkö
+358 40 562 8706
antti.huomo@teampac.fi
Anna Lill-Smeds
Asiakkuuspäällikkö
+358 44 362 8686
anna.lill-smeds@teampac.fi

Elina Seiro
Elina Seiro
Asiakkuuspäällikkö
+358 50 518 7593
elina.seiro@teampac.fi
Camilla Sivén
Myynnin tuki
+358 19 521 1835
+358 40 484 1711
camilla.siven@teampac.fi
Lisbeth Trygg-Johansson
Myynnin tuki
+358 19 521 1836
+358 40 831 4950
lisbeth.trygg-johansson@teampac.fi

Muu henkilöstö


Jesse Arjaluoto
Laatupäällikkö
+358 19 521 1820
+358 40 764 1479
jesse.arjaluoto@teampac.fi
Marjut Kamppinen
Tuotekehityspäällikkö
+358 19 521 1826
+358 50 388 8460
marjut.kamppinen
@teampac.fi
Mari Korsu
Tuotekehityspäällikkö
+358 40 144 0572
mari.korsu@teampac.fi
Mira Santala
Tuotehallintapäällikkö
+358 40 836 0602
mira.santala@teampac.fi


Torolf Antas
Aleksi Kyrö
Tuotantopäällikkö
+358 40 670 1909
aleksi.kyro@teampac.fi
Taina Vaahtera
Työnjohto
taina.vaahtera@teampac.fi
Torolf Antas
Huolto
+358 40 624 16 81
torolf.antas@teampac.fi


Johto ja hallitus


Perttu Valaja
Jyri Temonen
Toimitusjohtaja
+358 400 620 974
jyri.temonen@teampac.fi
Perttu Valaja
Enemmistöomistaja
Hallituksen jäsen

perttu.valaja@teampac.fi
Robert Sandström
Hallituksen puheenjohtaja
robert.sandstrom@teampac.fi