Yhteystiedot

Teampac Oy
Dunkatie 4
07880 LILJENDAL
FINLAND

puhelin +358 19 521 1800
faksi +358 19 521 1852
info@teampac.fi

Varastomme on auki ma-to klo 7-15 ja pe klo 7-14.

 

Myynti

Kuinka voimme auttaa? Meillä työskentelee alansa vahvoja ammattilaisia, joille asiakas on ykkönen. Meidät tavoitat puhelimitse +358 19 521 1800 ja sähköpostilla info@teampac.fi

 

Carl Fagerudd
Myyntijohtaja
+358 19 521 1825
+358 40 565 5150
carl.fagerudd@teampac.fi
Antti Huomo
Myynti
+358 19 521 1822
+358 40 562 8706
antti.huomo@teampac.fi
Jukka Matikka
Myynti
+358 40 849 7479
jukka.matikka@teampac.fi


Camilla Sivén
Myynnin tuki
+358 19 521 1835
camilla.siven@teampac.fi
Lisbeth Trygg-Johansson
Myynnin tuki
+358 19 521 1836
+358 40 831 4950
lisbeth.trygg-
johansson@teampac.fi


Elina SeiroAnna Lill-Smeds
Elina Seiro
Asiakkuuspäällikkö
+358 50 518 7593
elina.seiro@teampac.fi
Anna Lill-Smeds
Asiakkuuspäällikkö
+358 44 362 8686
anna.lill-smeds@teampac.fi